1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

поклон за дипломска

Дискусија во 'Канта' започната од sugarplum, 22 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sugarplum

  sugarplum Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  2
  девојки, ве молам помогнете ми.
  дечко ми треба да дипломира наскоро. јас се уште немам поклон :( ве молам, помогнете ми и дајте ми некоја идеја :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.