1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

полуматура

Дискусија во 'Канта' започната од Mawata77, 9 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mawata77

  Mawata77 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  некој предлог за фустан за полуматура ?
  [mod-dupla:1m1xfj5v][/mod-dupla:1m1xfj5v]
   
 2. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.701
  Допаѓања:
  1.919
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.