1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

помогнете ми

Дискусија во 'Канта' започната од vesne.k, 17 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. vesne.k

  vesne.k Активен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  значи вака јас сум во врска веќе 2 години,и моментално сум скарана со мојот дечко.тој често ми се лути и ме прави љубоморна.
  ве молам помогнете ми како да го вратам повторно како да се смириме бидејќи премногу го сакам :/
   
 2. Breezy

  Breezy Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  476
  Допаѓања:
  765
 3. vesne.k

  vesne.k Активен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.