1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

помош! живеам во страв...

Дискусија во 'Канта' започната од sweetgirl91, 7 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. Spell

    Spell Популарен член

    Се зачлени на:
    31 мај 2011
    Пораки:
    550
    Допаѓања:
    400
    Пол:
    Женски


    Ајдеее епа ете се виде исчезна чим ја снема девојката боже како може вакви работи читам и си викам дали ова е навистина возможно или сонувам тука ние ќе се чудиме ќе се мислиме ќе се потресуваме и ќе пишуваме совети за нечиј живот а тие си го играат курот со нас дај прекинете аман ( се извинувам за вулгарностите ) ама па претерувате ај јас ќе си направам друг профил ќе прераскажам некоја серија јас ќе бидам главниот лик а другите се дечко ми и пријателите и сеа вие пишувајте абе ајде :fubar:
     
    На soncenceto.matea му/ѝ се допаѓа ова.
  2. lola-86

    lola-86 Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 мај 2011
    Пораки:
    729
    Допаѓања:
    198
    Sweet girl па каде те снема?Што се случи со тебе,ех ги остави сите феминки да се мислат.
    Кога знаеш дека си сексуаално активна неможеш да мислиш од стрес дека не ти дошло а бе аман.Многу си чекала,не се посомнева бе девојче дека си трудна порано?Плус не со еден туку со 2ца си била сексуално активна,гледаш ти доцни и мислиш од стрес? :o
    Ако се ова е вистина ти посакувам најдобро да се заврши се,не знам чудна ситуација,што се може да му се случи на човек,не сакам да ти бидам во кожата,жал ми е и се чудам,запрепастена сум.
    Човек треба да е свесен што прави,свесен во секој момент од животот,посебно за вакви сериозни работи.
     
  3. Marilyn-Monroe

    Marilyn-Monroe Популарен член

    Се зачлени на:
    24 декември 2010
    Пораки:
    1.805
    Допаѓања:
    5.894
    Со лес.
     
  4. koritsaki

    koritsaki Moderator Член на тимот

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    17.819
    Допаѓања:
    102.678
    Пол:
    Женски
    Незнам што би можела да те советувам. Си направила огромна грешка , па и од кај можеш да бидеш сигурна дека тоа дете е од другар му. Може да е од дечко ти. :|
    Пиши ни што направи?
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.