1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

помош!

Дискусија во 'Канта' започната од liily, 22 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. liily

  liily Активен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2012
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  5
  епа девојки јас имам еден проблем..
  веќе 2 месеци имам секс. Е сеа едно нешто не ми е јасно,зошто после тоа, кога си седиме или па за време на сексот од вагината ми излегуваат чудни звуци, како прдење.. :o значи стварно не ми јасно.. ви се случува и вас, зашо многу ми е непријатно.. :worried:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.894
  Допаѓања:
  65.918
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.