1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

помош!! :/

Дискусија во 'Канта' започната од emilija30031997, 24 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. emilija30031997

  emilija30031997 Активен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  ve molam nekoj poiskusni ako moze da mi pomognat..pred 3 dena imav od odnos prv. posle nekolku dena mi potece krf pomisliv deka mi ima dojdeno no ne bilo.Sega trebase da mi dojde mi kasne veke 2 dena ve molam za pomos nemam mnogu iskustvo a test ne sum pravela i neznam kade da se obratam ve molam za sovet
   
 2. emilija30031997

  emilija30031997 Активен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
   
 3. emilija30031997

  emilija30031997 Активен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  m
   
 4. stefi556

  stefi556 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  362
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.