1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

поракаа за годишнина ... :))

Дискусија во 'Канта' започната од blackrosse, 27 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. blackrosse

  blackrosse Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2012
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  1
  Во дилема сум каква порака да напишам.. затоа што правиме 3 год откако сме заедно со мојот дечко, ама за жалл не сме во најдобри односо поточно сме веќе 3 дена разделени ( Раскинато ). Па пишувам за ваше мислење и ваша помош. Барав по нет. ама ништо не ми е одговара. Ве молам сакамм убава порака, ако нешто ви текнува. :angel: тие што сте активни ве замолувам за помош, мн ми е потребнооо :) киссс,киссс
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.