Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

порачување од интеренет на гардероба и накит

Дискусија во 'Канта' започната од Sarchi-st, 28 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sarchi-st

  Sarchi-st Активен член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Во последно време се повеќе доминира порачувањето на гаредероба и накит од интернет што мислите виа за тоа и дали некогаш имате порачано? (јас немам но сум заинтересирана па ми треба ваши искуства) еве од мене неколку страни http://www.facebook.com/pages/covery-sh ... 2807465988 http://www.facebook.com/pages/PERSIN/276845400259 http://www.facebook.com/MANAfashion ако имате и вие може да споделите со нас!
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.191
  Допаѓања:
  56.953
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.