постари девојки, помлади дечковци

Дискусија во 'Канта' започната од Tanjamm, 11 мај 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tanjamm

  Tanjamm Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  3.917
  Допаѓања:
  5.363
  Многу од девојките со кои контактирам, а се над 30 години имаат “врски“ со дечковци кои се 5 или 8 години помлади. Мене ова ми е незмисливо. Да се неколку месеци или година ако ми се допаѓа човекот во ред, ама 8 години помлад е многу според мене. Јас мислам дека повеќето од воие девојки очајно бараат внимание и немајќи избор пробуваат да оддржат врска со помлад, па што биде нека биде. Не ми е логично девојка од 35 год да има врска со дечко кој има 27. Вие што мислите?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.969
  Допаѓања:
  47.890
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.