1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

постигнати резултати од диета

Дискусија во 'Канта' започната од ciganka, 6 мај 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ciganka

  ciganka Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2012
  Пораки:
  157
  Допаѓања:
  12
  незнам дали има ваква тема ако има извинете ме
  оваа тема ја отварам да се пишува колку имате ослабнато и која диета сте ја држеле :D
   
 2. arontt

  arontt Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2012
  Пораки:
  511
  Допаѓања:
  1.669
  Мислам дека имаше ваква тема... како и да е.. за 3 месеци -14кг. :)
   
 3. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  5.522
  Допаѓања:
  85.758
  Пол:
  Женски
  УН диета за 3 месеци 13 кг :)
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.935
  Допаѓања:
  66.093
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.