1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

по колку време на ден сте на компјутер?

Дискусија во 'Канта' започната од rozy, 25 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. rozy

  rozy Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  274
  Допаѓања:
  120
  Jас особно мегу неделата пон-пет сум 1саат а мегу викендот па цел ден :lol: :lol: :lol: :lol:
   
 2. anastasijaki

  anastasijaki Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  4.694
  Допаѓања:
  39.134
  Пол:
  Женски
  ‹ Убавина и мода ‹ Лице
  Мислиш дека тука треба да биде сместена темава? :^) |(
   
 3. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  9.928
  Допаѓања:
  130.437
  Доволно за да добијам одличен фејс лифтинг.
   
 4. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.182
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.