1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

прашања околу фемина форумот

Дискусија во 'Канта' започната од Katiija, 27 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. Katiija

    Katiija Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 ноември 2010
    Пораки:
    106
    Допаѓања:
    10
    не знам како да го крстам насловот за моето прашање....но јас навистина не знам профилот како да го користам т.е. не сум толку мутава тоа коментари да оставам едно друго да знам....но ете како се берат оние цветчиња, тоа оф топик, и разни работи низ форумот среќавам и не ми се познати дали може некој да ми објасни како функционире, форумот многу ми се допаѓа на Фемина, дури пратив и писмо посебно до администраторите овде но ништо. Ниту кога ќе испратам мое мислење за некоја тема не ми стигнува известување на mail дека некој ми возвратил за да прочитам. дали го сфаќате моето прашање. можеби ви е смешно но ете ако сака некој да ми објасни. Ви благодарам :)
     
  2. x.Daisy.x

    x.Daisy.x Популарен член

    Се зачлени на:
    24 август 2010
    Пораки:
    3.879
    Допаѓања:
    13.392
    Прочитај правила, разгледај ги темите низ оваа категорија, па после прашувај нешто конкретно.
     
  3. INSIDIOUS

    INSIDIOUS Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 јули 2011
    Пораки:
    705
    Допаѓања:
    512
    кога испратам мислење на некоја тема (или прашање) незнам дека некој ми одговорил. не ми стига никакво известување. Шо треба да направам за да ми стигаат известувања?
     
  4. girl.23

    girl.23 Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 јули 2011
    Пораки:
    2.129
    Допаѓања:
    1.798
    не стигнуваат известувања, колку што знам јас :$
    катија, ти пишав ЛП ;)
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.