1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

прашања околу фемина форумот

Дискусија во 'Канта' започната од Katiija, 27 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Katiija

  Katiija Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  106
  Допаѓања:
  10
  не знам како да го крстам насловот за моето прашање....но јас навистина не знам профилот како да го користам т.е. не сум толку мутава тоа коментари да оставам едно друго да знам....но ете како се берат оние цветчиња, тоа оф топик, и разни работи низ форумот среќавам и не ми се познати дали може некој да ми објасни како функционире, форумот многу ми се допаѓа на Фемина, дури пратив и писмо посебно до администраторите овде но ништо. Ниту кога ќе испратам мое мислење за некоја тема не ми стигнува известување на mail дека некој ми возвратил за да прочитам. дали го сфаќате моето прашање. можеби ви е смешно но ете ако сака некој да ми објасни. Ви благодарам :)
   
 2. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.862
  Допаѓања:
  13.385
  Прочитај правила, разгледај ги темите низ оваа категорија, па после прашувај нешто конкретно.
   
 3. INSIDIOUS

  INSIDIOUS Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  705
  Допаѓања:
  512
  кога испратам мислење на некоја тема (или прашање) незнам дека некој ми одговорил. не ми стига никакво известување. Шо треба да направам за да ми стигаат известувања?
   
 4. girl.23

  girl.23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2011
  Пораки:
  2.129
  Допаѓања:
  1.793
  не стигнуваат известувања, колку што знам јас :$
  катија, ти пишав ЛП ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.