1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

прва љубов

Дискусија во 'Канта' започната од s.t.e.f.a.n.j.a, 16 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. s.t.e.f.a.n.j.a

  s.t.e.f.a.n.j.a Нов член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2012
  Пораки:
  365
  Допаѓања:
  51
  вашата прва љубов да кажете дали е точно тоа што го велат дека тааа се секогаш памте и какви спомени имате вие од вашата прва љубов и дали ја заборавивте ?????????
  ако има ваква тема слободно може да се избрише
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
  Темата не е поставена во соодветна категорија и е заклучена затоа што е дупла vrski/prva-ljubov-t1409/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.