1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

прв сексуален однос

Дискусија во 'Канта' започната од ajdablenej, 13 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ajdablenej

  ajdablenej Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  пред брзо време го имав мојот 1 сексуален однос и не помина како што мислев. прилилно болеше и не беше ни малку пријатно. дали е ова само кај мене или пак се случило кај некоја друга. ве молам за помош и совет навистина ми е потребен. фала однапред <3
   
 2. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.