прв секс

Дискусија во 'Канта' започната од jerryy, 24 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. jerryy

  jerryy Активен член

  Се зачлени на:
  19 мај 2013
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  3
  Какво е вашето искуство? На која возраст денешниве генерации ја губат својата невиност?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.719
  Допаѓања:
  53.349
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.