1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

прв состанок и прво влегување во неговиот дом

Дискусија во 'Канта' започната од Yeeah, 24 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Yeeah

  Yeeah Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  704
  Допаѓања:
  2.822
  прв состаноок ?

  --> во парк .
  -->кафич .
  -->кај него/вас дома .
  (гласајте и дадете објаснување)

  Што мислите кое е најдоброто место за првиотт сосстаноок од горе наведените .. .

  јас би избрала во парк. затоа што мислам дека таму е најопуштено .. :)

  --> после колку време врска отидовте дома кај вашиот дечко? :) ии дали можебиии ви се случило уште од првиот состаноок да мѕ влезете дома :P
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.