Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

прегледите во текот на бременоста

Дискусија во 'Канта' започната од devojka.86, 21 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. devojka.86

  devojka.86 Активен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  1
  Мислам дека нема ТЕМА стрикно околу прегледите ехо прегледи , вагинални прегледи земање брисеви ,земање крв какви СЕ прегледи треба да се направат каков е нивниот редослед па чекам одговор од искусни мајки , и тие кои се во очекуванје на своите бебенциња позз :)
   
 2. Mayyya

  Mayyya Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  1.253
  Допаѓања:
  6.016
  Пол:
  Женски
  На devojka.86 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.