1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

премногу слаба

Дискусија во 'Канта' започната од anonimna.a, 24 мај 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anonimna.a

  anonimna.a Нов член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2014
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Zdravo! ako mozhe nekoj da mi dade sovet kako da se zndebelam.Na sekade po stranava se shirat soveti kako da oslabeme ima li nekoj problem kako mojov, da e mnogu slab? mozhebi na nekoj od vas voa im izgleda smeshno no da si mnogu slab e mnogu poteshko da se zdebelish odkolku da oslabesh barem toa e moe mislenje bidejkji nemozham ... mi treba nekoj sovet :( :( Ve molam ..
   
 2. Schmetterling4

  Schmetterling4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  51
  Пол:
  Женски

  dieti/kako-da-se-popravam-t179/960.html

  Еве ваква тема на форумов.Можеш таму да си прочиташ. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.