1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

препорачајте цигари кои не мирисаат

Дискусија во 'Канта' започната од lions, 1 октомври 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lions

  lions Активен член

  Се зачлени на:
  10 септември 2015
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  Препорачајте ми цигари кои што помалку мирисаат за моите да не забележат дека пушам
   
 2. AnaKarenina

  AnaKarenina Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.801
  Допаѓања:
  55.000
  Пол:
  Женски
  Електронски :)
   
  На veren, Oscar Lady, koritsaki и 3 други им се допаѓа ова.
 3. lions

  lions Активен член

  Се зачлени на:
  10 септември 2015
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  А од не електронските
   
 4. AnaKarenina

  AnaKarenina Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.801
  Допаѓања:
  55.000
  Пол:
  Женски
  Нема цигари што не мирисаат, без разлика на јачината. Ај здивот некако ќе го средиш со мастики, бомбони, ама рацете на пушачите секогаш мирисаат.
   
  На veren му/ѝ се допаѓа ова.
 5. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  13.604
  Допаѓања:
  151.814
  100% природни
   
 6. butterfly*

  butterfly* Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.562
  Допаѓања:
  1.906
  Пол:
  Женски
  Hahahaha ko ke se setam mene koga ne me znajea doma za cigarive sekogas imav mastiki vo mene no orbit nikako zasto pak se oseka,i sekogas pred da odam doma se mijev race so sjaj ili sapun sto ke mi dojde pri raka i obavezno naliven miris msm samo tie se vo mali tenki sisenca si gi mirisav racete ili krem vo malo pakuvanje,i ne me otkrija celi 5god.No sum bila budala ko mi se smaci da se krijam i ko kazav normalno mi kazaa soveti ova ona no toa ne e nisto strasno.A cigari sto ne merisaat ne postojat,ti zas se kries kolkav,a si? I ne se plasi stom veke si gi naucil,a popusto e sto i da kazat pozz
   
 7. lions

  lions Активен член

  Се зачлени на:
  10 септември 2015
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  Од утре сакам да почнам да пушам затоа
   
  На veren му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.319
  Допаѓања:
  17.314
  Пол:
  Женски
  Кожни си пробала? |(
  Боже сачувај, од утре сакал да почне да пуши. А од наредниот петок имаш испланирано нешто?
   
  На cresa-jagoda, Bender Rodriguez, crimson и 9 други им се допаѓа ова.
 9. lions

  lions Активен член

  Се зачлени на:
  10 септември 2015
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  Машко сум:D
   
 10. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.319
  Допаѓања:
  17.314
  Пол:
  Женски
  Нема везе, тие се универзални.
   
  На cresa-jagoda, Bender Rodriguez, kim.k и 5 други им се допаѓа ова.
 11. AziskaStrslenka

  AziskaStrslenka Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2014
  Пораки:
  412
  Допаѓања:
  3.509
  Пол:
  Женски
  Чунга лунга ем пет денари се ем не мирисаат ем ко ќе ги гризнеш автоматски се претвараат во мастика (fingers)
   
  На cresa-jagoda, veren, kjukli и 5 други им се допаѓа ова.
 12. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.908
  Абе освежувач за простории ќе си земеш :D Прскаш во воздух пред тебе, па (poolparty)
   
  На kjukli, Viktorijaaa5 и butterfly* им се допаѓа ова.
 13. butterfly*

  butterfly* Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.562
  Допаѓања:
  1.906
  Пол:
  Женски
  Nemoj da mi kazes deka si planiral,bidejki za toa nema plan ili ke pusis ili ne,kolku god si pa vakvi rab sto citam od tebe.I daj ne pisuvaj vakvi rab da te zazaat i da ti se smeat,ne me svakajte pogresno znam deka glupavo se postavi ama toa e
   
 14. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.319
  Допаѓања:
  17.314
  Пол:
  Женски
  И нека наточи нафта да им даде на неговите секој ден да пијат по една чашка, демек они глупи се нема да го приметат.
   
  На Bender Rodriguez, Sanjichka007 и butterfly* им се допаѓа ова.
 15. lions

  lions Активен член

  Се зачлени на:
  10 септември 2015
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  15
   
 16. butterfly*

  butterfly* Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.562
  Допаѓања:
  1.906
  Пол:
  Женски
  Nema ali ako vinimava i toa mn
   
 17. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.319
  Допаѓања:
  17.314
  Пол:
  Женски
  Ауууу, па ти си закаснил, оди одма у продавница купи од тие тенките долги што се, не чекај утре, треба да се адаптираш, да се навикнеш, утре најјак фраер ќе бидеш у школо.

  Абе многу ги потценувате родителите. Тие знаат, ама оставаат на вас да се освестите, ако се некои потолерантни, ако се некои построги, тешко дека ќе мижат со едното око.
   
  На cresa-jagoda, Ketchup, kjukli и 3 други им се допаѓа ова.
 18. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  5.337
  Допаѓања:
  83.597
  Пол:
  Женски
  Чашка за ракија или некоја поголема :?:
   
  На Ketchup, Sanjichka007 и butterfly* им се допаѓа ова.
 19. butterfly*

  butterfly* Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.562
  Допаѓања:
  1.906
  Пол:
  Женски
  Oooo ok jasno mi e veke se,sto ti treba taa rab da se calmis ili
   
 20. calliope

  calliope Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  15.989
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.