1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

претстојни рок концерти???

Дискусија во 'Канта' започната од angel99, 18 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. angel99

  angel99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2010
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  дечкоми има набрзо роденден, па сакав да му подарам карти за некој рок концерт. Можеби знаете некој претстоен концерт.Предлог??? однапред благодарна :)
   
 2. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.692
  Темата не поттикнува дискусија. Следниот пат вакви прашања можеш да поставиш во темата Сакам да прашам? каде што беше преместено твоето мислење. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.