1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

проблеми и фрустрации

Дискусија во 'Канта' започната од Researcher, 12 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Researcher

  Researcher Активен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Девојки, ми треба ваша помош.
  Правам одредено истражување за Скопје и Македонија воопшто, ми треба за еден личен проект.
  Би ве замолила да ми помогнете со тоа што би ги кажале вашите фрустрации и проблеми од секојдневието. Дали е тоа општество, забава, љубов, работа, сеедно.
  И би ве замолила да ја истакнете вашата возраст, мислам, дали сте возрасни, тинејџерки или, ако има такви, пензионерки.
  Ви благодарам многу. :))
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.