1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

производи за самопотемнување

Дискусија во 'Канта' започната од kolovoz, 27 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kolovoz

  kolovoz Популарен член

  Се зачлени на:
  9 мај 2011
  Пораки:
  1.647
  Допаѓања:
  6.150
  Ваше лично искуство со овие производи...
  искрено многу често не ги користам а и имам ужасно искуство од еден производ односно од Dove бев поканета на свадба а во последен момент си одбрав подеколтиран фустан и си велам ајде да изгледам по заводливо ;) и што да ви кажам како го намачкав седев поприлично гола и чекав да се впие два часа ....и како го облеков фустанов целиот го направив лом....Па од срце ви препорачувам во никој случај да не сте потрошиле денар за овој производ
  За разлика од него имам супер искуство со Nivea...само што малку смрдиш чудно и ниту еден парфем нема да ја покрие таа арома :lol:
  А Вие?
   
 2. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  [mod-dupla:3hgn4q28][/mod-dupla:3hgn4q28]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.