1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

работа во маркет

Дискусија во 'Канта' започната од one87, 18 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. one87

  one87 Активен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2011
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  3
  Што мислите за работењето во маркет ? Позит
  ивни и негативни страни? Како единствено нешто што има огласи за вработување морав да се заинтересирам па ако има некоја искуство нека сподели :) редењето роба звучи интересно ама цел ден на нозе...
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.669
  Допаѓања:
  64.954
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.