1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

разлика во години -Проблеми?

Дискусија во 'Канта' започната од bejbe69, 13 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bejbe69

  bejbe69 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  што мислите за врските со поголема разлика во гидните ?
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.