1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

реклама која ви оставила впечаток

Дискусија во 'Канта' започната од afroditaa, 7 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. afroditaa

  afroditaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2011
  Пораки:
  356
  Допаѓања:
  98
  секојдневно гледаме разновидни реклами ,која е таа вам што ви оставила добар впечаток која ви се допаднала поради нешто,или едноставно ви е сама по себе интересна....
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.870
  Допаѓања:
  65.857
  Пол:
  Женски
  Темата е заклучена, бидејќи веќе постои иста :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.