рецетп за струдла:)

Дискусија во 'Канта' започната од avita, 21 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. avita

  avita Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 март 2011
  Пораки:
  133
  Допаѓања:
  31
  фала многу некој едноставен рецепт..
  [mod-tekst:on7e56cs][/mod-tekst:on7e56cs]
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.146
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.