сакам да знаам....

Дискусија во 'Канта' започната од Gap4e, 9 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Gap4e

  Gap4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  Здраво девојки.
  Мислам дека сум една од помладите членови на форумов и не знаев каде точно да ја сместам темава...
  Ме интересира, дали физичкото задоволство е исто што и сексуалното задоволство. Можеби ви зигледа смешно прашањево, ама сепак, ме интересира и сакам да знаам. Ви благодарам од напред!
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.145
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.