1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

сакам да прашам

Дискусија во 'Канта' започната од princessN, 23 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. princessN

  princessN Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Дали може некој да ми каже од колку часот почнуваат шпанските серии на Пинк-15? Благодарам однапред :) :**
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Tемата е заклучена бидејќи прашањето може да се постави со темата „Сакам да прашам“.
  Еве линк kafe-muabeti/sakam-da-prasam-t1298/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.