1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

сакам поголем задник и прави нозе...

Дискусија во 'Канта' започната од unlucky, 5 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. unlucky

    unlucky Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 ноември 2010
    Пораки:
    201
    Допаѓања:
    79
    епа вака.. секаде каде што кје прочитам на форумов како да ослабам.. да го намалам задникот.. да ги ослабам нозете.. а јас го имам баш спротивниот проблемм..многу сум слаба.. и сакам да го зголемам задникот мојата најдобра другарка има многу убав голем обликуван задник и сите машки од друштото и сите воопшто зборуваат колку убав задник имала и тн.. па сакам и јас :) .. но проблемот е со сум слаба па ако може некој да ми каже вежви или нешто др да го зголемам или несто сл..нз ни јас векје :( ..
    ама имам уште еден проблем моите нозе се мн слаби и колената мн ми се широки и имам мн голем комплекс за нозете никогаш не ги откривам само по фармерки се влечкам па кје ве молам за помош ;(
    и кје ве молам ако може нешто во домашни услови зш многу не располагам со финансии...
     
  2. milky-candy

    milky-candy Нов член

    Се зачлени на:
    6 ноември 2010
    Пораки:
    703
    Допаѓања:
    713
    Требало убаво да го разгледаш и форумот и да видиш дека има тема за тоа како да се поправиш, еве ти го линкот dieti/kako-da-se-popravam-t179/ Иначе, за криви нозе не знам како би ти се помогнало :^) Како да ги исправиш, јас не знам, а се сомневам дека некој би знаел... :^) Супер ќе беше да имавме волшебни стапчиња, нели? :)
     
  3. dlikedevil

    dlikedevil Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 февруари 2011
    Пораки:
    143
    Допаѓања:
    55
    Само да ставиш некое килце и се само ќе си порасне, има диети за поправање, кога може од многу дебела да се стане манекенка зошто да не и обратно...а за нозете можеби и е до психата, кога човек ќе си стави во глава дека има криви нозе, вакви гради, онаков стомак итн тоа тешко се надминува...имам другарки што се преубави а само нешо наоѓаат кај себе шо демек не чинело...
    Во врска со задникот, јас стварно имам испрчен задник, можеби и како другарка ти, и порано го сокривав, не знам со црни пантолони, некои широки сукњи без врска, кога се прифатив таква сега шетам по тесни фармерки, хеланки и веќе го немам тој комплекс
     
  4. k.i.m

    k.i.m Популарен член

    Се зачлени на:
    12 мај 2010
    Пораки:
    4.732
    Допаѓања:
    5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.