1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

сакам поголем задник и прави нозе...

Дискусија во 'Канта' започната од unlucky, 5 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. unlucky

  unlucky Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2010
  Пораки:
  200
  Допаѓања:
  78
  епа вака.. секаде каде што кје прочитам на форумов како да ослабам.. да го намалам задникот.. да ги ослабам нозете.. а јас го имам баш спротивниот проблемм..многу сум слаба.. и сакам да го зголемам задникот мојата најдобра другарка има многу убав голем обликуван задник и сите машки од друштото и сите воопшто зборуваат колку убав задник имала и тн.. па сакам и јас :) .. но проблемот е со сум слаба па ако може некој да ми каже вежви или нешто др да го зголемам или несто сл..нз ни јас векје :( ..
  ама имам уште еден проблем моите нозе се мн слаби и колената мн ми се широки и имам мн голем комплекс за нозете никогаш не ги откривам само по фармерки се влечкам па кје ве молам за помош ;(
  и кје ве молам ако може нешто во домашни услови зш многу не располагам со финансии...
   
 2. milky-candy

  milky-candy Нов член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2010
  Пораки:
  703
  Допаѓања:
  713
  Требало убаво да го разгледаш и форумот и да видиш дека има тема за тоа како да се поправиш, еве ти го линкот dieti/kako-da-se-popravam-t179/ Иначе, за криви нозе не знам како би ти се помогнало :^) Како да ги исправиш, јас не знам, а се сомневам дека некој би знаел... :^) Супер ќе беше да имавме волшебни стапчиња, нели? :)
   
 3. dlikedevil

  dlikedevil Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2011
  Пораки:
  143
  Допаѓања:
  55
  Само да ставиш некое килце и се само ќе си порасне, има диети за поправање, кога може од многу дебела да се стане манекенка зошто да не и обратно...а за нозете можеби и е до психата, кога човек ќе си стави во глава дека има криви нозе, вакви гради, онаков стомак итн тоа тешко се надминува...имам другарки што се преубави а само нешо наоѓаат кај себе шо демек не чинело...
  Во врска со задникот, јас стварно имам испрчен задник, можеби и како другарка ти, и порано го сокривав, не знам со црни пантолони, некои широки сукњи без врска, кога се прифатив таква сега шетам по тесни фармерки, хеланки и веќе го немам тој комплекс
   
 4. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.