1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

салата со макарони

Дискусија во 'Канта' започната од crnamacka01, 8 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. crnamacka01

  crnamacka01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2011
  Пораки:
  262
  Допаѓања:
  22
  дали имате рецепта за салата со макарони...салама,,павлака...како се прави,,мислема што му се става?..или рецепта за некоја друга салата,,освен кинеската...поздрав
   
 2. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.011
  Пол:
  Женски
  recepti/salati-t2438/ тука види,битребало да има :)
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.146
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.