1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

самозадоволување !!!!

Дискусија во 'Канта' започната од fensy, 4 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. fensy

  fensy Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2010
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  10
  Девојки како се самозадоволувате? Слечени скрос голи или облечени реку алишта. ЈАс сега така почнав ладно ми е многу хахаха
   
 2. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.450
  Ако ти е ладно, земи си фен, и бутни го под ќебе, топ ќе те стопли :wasntme: :wasntme: :wasntme:
  :rofl:
  има ваква тема девојко, побарај ќе најдеш 10000 мислења ;)
   
 3. babaDara

  babaDara Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2011
  Пораки:
  515
  Допаѓања:
  621
  Пол:
  Женски
  Самозадоволување?Уф бре и тоа го има?!

  Си го брцкам прстот у гз и буричкам буричкам се додека не видам што сум извадила. Колку подлабоко, толку по(само)задоволена. Глупости.

  Ми изгледа како да си зависна од сексуалност. Сексот е многу повеќе внесување на емоции него чинот, имаш сигурно проблем со себе.
   
 4. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.990
  Темата е дупла. Клуч.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.