свадба или не???

Дискусија во 'Канта' започната од drakulce, 19 април 2013.

 1. drakulce

  drakulce Активен член

  Се зачлени на:
  7 март 2013
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  22
  дали да се прави свадба или не??
  ваши мислења???
   
 2. elena.mak

  elena.mak Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2012
  Пораки:
  1.609
  Допаѓања:
  11.137
  Веќе има неколку вакви теми: Свадба или пари, Несакам свадба затоа што...
   
 3. Princees

  Princees Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 април 2011
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  31
  Пол:
  Женски
  Па тоа се зависи и од вас самите дали сакате да направите свадба или нешто поскромничко,понекогаш не е се во парите,ипак тоа си е лично мислење