1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

секс во бременоста

Дискусија во 'Канта' започната од hana30, 9 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. hana30

  hana30 Активен член

  Се зачлени на:
  19 декември 2012
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  15
  епа феминки еве етна убава тема,какви се вашите искуства со сексот во текот на бременоста.....јас многу сакав,имав многу либидо дури и кога бев во 9ти месец ...... а да ви кажам и дека последниот месец пред породување (секако ако смеете) имајте секс што повеќе за полесно породување :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.684
  Допаѓања:
  64.980
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.