1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

секс пред деца

Дискусија во 'Канта' започната од maca78, 22 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. maca78

  maca78 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2011
  Пораки:
  84
  Допаѓања:
  78
  барав дали има ваква тема,не најдов ако има бришете......

  кога сте дечко и девојка си барате место за сексање нормално кој како има услови..но што кога си во брак??нема валда да трчаш на секое и да си ги оставаш децата нарочито ако ти се мали :D

  знам многу смешни ситуации во кои моите пријатели се нашле,и читајки овде ми текна за таа тема..
  нашето детенце е мало 2 годинки има...и обично не сакам да гледа ако е и сега мало и кога беше бебе.некако не ми е убаво..

  е во еден наш занес со мажот ми се сексаме и не го видовме дека станал и дошол во спалната.јас легната маж ми над мене си работиме тој си застанал зад мм и вели mama what's this?????? и покажвит со рачето и се поднавалуват да видит поарно :tmi:
  хммммммм дури се усрамив ако имат 2 години ама незгодно ми падна.....

  сигурно имате некои вакви искуства па ако не ве мрзи поделете ги со нас :lol:

  а кога живеев дома-родителите ми се пола патријархални ама не беа да се изразуваат пред нас или пак да се сексаат пред нас.не ги начекав јас -во живо-што би се рекло ама имаше моменти кога ние децата ке си легневме и тие ке си ја заклучат спалната соба...е па се знае што правеле заклучени :tmi:
   
  На babyblond и BubeFeminka им се допаѓа ова.
 2. sleepingbeauty

  sleepingbeauty Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  626
  Пол:
  Женски
  мислам дека имa една слична тема што беше дали децата ги фатиле некад насред односи, но мислам и дека оваа е слична :^)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.