секс пред деца

Дискусија во 'Канта' започната од maca78, 22 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. maca78

    maca78 Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 јуни 2011
    Пораки:
    84
    Допаѓања:
    78
    барав дали има ваква тема,не најдов ако има бришете......

    кога сте дечко и девојка си барате место за сексање нормално кој како има услови..но што кога си во брак??нема валда да трчаш на секое и да си ги оставаш децата нарочито ако ти се мали :D

    знам многу смешни ситуации во кои моите пријатели се нашле,и читајки овде ми текна за таа тема..
    нашето детенце е мало 2 годинки има...и обично не сакам да гледа ако е и сега мало и кога беше бебе.некако не ми е убаво..

    е во еден наш занес со мажот ми се сексаме и не го видовме дека станал и дошол во спалната.јас легната маж ми над мене си работиме тој си застанал зад мм и вели mama what's this?????? и покажвит со рачето и се поднавалуват да видит поарно :tmi:
    хммммммм дури се усрамив ако имат 2 години ама незгодно ми падна.....

    сигурно имате некои вакви искуства па ако не ве мрзи поделете ги со нас :lol:

    а кога живеев дома-родителите ми се пола патријархални ама не беа да се изразуваат пред нас или пак да се сексаат пред нас.не ги начекав јас -во живо-што би се рекло ама имаше моменти кога ние децата ке си легневме и тие ке си ја заклучат спалната соба...е па се знае што правеле заклучени :tmi:
     
    На babyblond и BubeFeminka им се допаѓа ова.
  2. sleepingbeauty

    sleepingbeauty Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 април 2011
    Пораки:
    309
    Допаѓања:
    631
    Пол:
    Женски
    мислам дека имa една слична тема што беше дали децата ги фатиле некад насред односи, но мислам и дека оваа е слична :^)
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.