секс со жена

Дискусија во 'Канта' започната од Peaaarl, 1 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Peaaarl

  Peaaarl Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  чувствувам привлечност кон припаднички од истиот пол,па ме интересираше доколку имате такво искуство,или ило какво со жена,да ми кажете некое од нив,како ви се допаднало и дали и пробале повтоно? ;) :)
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.889
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.