1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

секс

Дискусија во 'Канта' започната од hrizantema007, 28 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. hrizantema007

  hrizantema007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  177
  Допаѓања:
  42
  Дали би сакале да имате секс за нова година...отидени сте на прослава..порано излегувате од таму..околу 03 часот..за да имате секс?со вашиот дечко,маж..итн
   
 2. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.334
  Па јас не би чекала 03 часот туку во 00.10 (после честитање) би стапила во акција па можда ми појде бериќетно во Новата година :)
   
  На draganaxx0 и Shana им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.