1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

се каете ? изнервиравте некого ?

Дискусија во 'Канта' започната од K-pozitiv, 31 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. K-pozitiv

  K-pozitiv Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2013
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  143
  кого изнервиравте денеска, дали се каете за нешто што го направивте ? :tmi:
  или пак денот и односите со пријателите семејството ви беа во најдобар ред ? :)
  еве ја денеска денот ми е супер си се видов со пријателчињата со дечкото а и дома цел ден им помага па се чуствува супер :D
   
  На smile-smile му/ѝ се допаѓа ова.
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.363
  Допаѓања:
  63.373
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.