се најдувам помеѓу 2ца што незнам што да правам

Дискусија во 'Канта' започната од simonaaroska, 26 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. simonaaroska

  simonaaroska Активен член

  Се зачлени на:
  25 септември 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  здраво. ми треба ваше мислење за оваа тема. со 1 от се гледам 4год немавме некоја сериозна врска го сакав премногу но поради некои одредени причини не бевме во врска , тој сега си има девојка и пак ме бара мене што е проблемов ? дали ме сака само за забава или има нешто тука не можам да сватам :/ а другиов 2ов 1год се гледам и ми нема спомнато за врска а чуствувам дека има некои чувства за мене а не можам да му кажам јас дека чувствувам нешто спрема него затоа што мн горда сум . ве молам за помош незнам како да постапам
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.145
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.