1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

се плашам од секс затоа што ми е првпат :(

Дискусија во 'Канта' започната од baguf4e, 10 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.084
  Допаѓања:
  6.783
  Пол:
  Женски
  Веќе има вакви слични теми па затоа твоето мислење т.е прашање ќе биде префрлено во следната тема: seks/problemi-so-gubenje-na-nevinosta-t4549/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.