1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

се понаша ко кретен...

Дискусија во 'Канта' започната од g-i-r-l-l, 10 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. g-i-r-l-l

  g-i-r-l-l Нов член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2014
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
 2. g-i-r-l-l

  g-i-r-l-l Нов член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2014
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  заедно сме 2 години а не е ко шо беше кога го запознав..се понаша ко кретен ама јас многу го сакам и неможам да го оставам
   
 3. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.337
  Допаѓања:
  8.462
  ^ Немало потреба од нова тема.

  Инаку ако се понаша како кретен,имаш две опции-или го остави или се и ти понашај како кретенка!
   
 4. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.302
  Допаѓања:
  17.209
  Пол:
  Женски
  Се понаша или се однесува ко или како кретен (и дај појасни што претставува според тебе тој поим-кретен и кои се неговите карактеристики)
  Па уште и нова тема |(
   
 5. poenta

  poenta Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 ноември 2013
  Пораки:
  5.005
  Допаѓања:
  35.872
  Пол:
  Женски
  g-i-r-l-l Ти го познаваш македонскиот литературен стандарден јазик или за тебе не е важна јазичната норма :devil:
  Само нешто да се напише ]:)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.