симптоми на бременост

Дискусија во 'Канта' започната од mmileni4ka, 4 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mmileni4ka

  mmileni4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  6
  здраво нова сум тука и извинете ако веќе ја иам темава само немозев да најдам јас имам некои нејасни симптоми и би замолила да ми казе некоја од вас какви се симптомите на бременост и како да познаам дали сум или не зашто е рано за да направам тест
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.897
  Има тема која стои како важна и се вика Дали сум бремена. Исто има уште една тема во категоријата Бременост со наслоб Симптоми на бременост. Оваа оди под клуч Обрати се во соодветните теми.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.