сите што сме против груевски

Дискусија во 'Канта' започната од dragan4eDR, 19 декември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
  Гледам ја нема темава а сакам да знам колку од вас не го сакаат грујо :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.487
  Допаѓања:
  50.761
  Пол:
  Женски
  Постои веќе тема каде може да се искаже мислењето за премиерот. http://forum.femina.mk/threads/Премиерот-на-РМ.2074/

  Бидејќи е поминато долго време анкетата е отворена доколку некој има желба да го промени гласот.
   
  На angelche16 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.