скорпија-близнаци

Дискусија во 'Канта' започната од milagirl, 6 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. milagirl

  milagirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2010
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  2
  јас сум скорпија тој е близнаци колку се слагаме ?
  позз :)
   
 2. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.880
  Допаѓања:
  3.919
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.