1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

слабеенје само во лицето слаби образи

Дискусија во 'Канта' започната од avita, 9 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. avita

  avita Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 март 2011
  Пораки:
  133
  Допаѓања:
  31
  нз сто ми се слуЧува но приметувам дека веке пола година се послаба станувам во лицето а дури се имам поправено 4 килограми.. имам истакнати јаболцници можеби ми се појавуваат веке така вдлабнати образи.. но не мие верно .. инаку можно е од немање на доволно заби јас ги имам сите заби .. нз сто да правам некоја помос упатство или било сто а бас си ја сакав структурата на лицето имам мали дупцинја истакнати јаболцници но ете пак сега ово.. ств ме нервира
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.182
  Пол:
  Женски
  Темата е заклучена поради не поттикнување дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.