1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

сликање за табло !!!

Дискусија во 'Канта' започната од happy-girl-22, 1 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. happy-girl-22

  happy-girl-22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2011
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  2
  дечки верувам дека има матуранти, апсолвенти па поделете искуства со сликањето и услугите :D
   
 2. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.316
  Допаѓања:
  144.950
  Која глупост е ова...јас не се сликав.
  Језива е помислата,таблооо...бррр...бљак.
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.371
  Допаѓања:
  63.411
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.