1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

слики на нокти

Дискусија во 'Канта' започната од Twetty.swetty, 24 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Twetty.swetty

  Twetty.swetty Активен член

  Се зачлени на:
  11 август 2012
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  8
  може и цвои а може и некои кои ви се допаѓаат нокити еве од мене прво:
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. Shpagetta

  Shpagetta Популарен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2011
  Пораки:
  730
  Допаѓања:
  2.390
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.