совети од вас

Дискусија во 'Канта' започната од Eci98, 9 април 2013.

 1. Eci98

  Eci98 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2011
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  6
  Мислам дека нема ваква тема

  Би сакала оние кои имаат ослабнато на некаков начин да ни го објаснат и да ни станат најголеми подржатели на нас кои сакаме да ослабнеме.Едноставно како тренери,советници...Секако ако сакате ако не КАНТАА