1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

совети од вас

Дискусија во 'Канта' започната од Eci98, 9 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Eci98

  Eci98 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2011
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  6
  Мислам дека нема ваква тема

  Би сакала оние кои имаат ослабнато на некаков начин да ни го објаснат и да ни станат најголеми подржатели на нас кои сакаме да ослабнеме.Едноставно како тренери,советници...Секако ако сакате ако не КАНТАА
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.