1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

совет ??

Дискусија во 'Канта' започната од lady12d, 7 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lady12d

  lady12d Активен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Имам 15 години..Пред 3 месеци влегов во врска со 1но годишен пријател..За овие 3 месеци врската ни цвета,од убаво поубаво..Дали е во ред во овој период да имам секс со него ??
   
 2. lady12d

  lady12d Активен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  иако тој има веќе 18 :D
   
 3. zaljubena18

  zaljubena18 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 септември 2013
  Пораки:
  299
  Допаѓања:
  139
  тоа зависи од тебе ако имаш доверба во него препушти му се ако не почекај. мое мислење е дека е премногу рано
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.