1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

солзи и смеа :D

Дискусија во 'Канта' започната од Xtinna12, 27 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Xtinna12

  Xtinna12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 август 2011
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  6
  Kое ви е најсмешно видео од солзи и смеа што сте го гледеле? :D ;)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.902
  Допаѓања:
  65.943
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.