1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

соу гимназија Мирче Ацев Прилеп

Дискусија во 'Образование' започната од cokacola, 19 мај 2015.

 1. cokacola

  cokacola Активен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2015
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Машки
  Планирам тука да се запишам па нешто плус за професорите
   
  Последна измена: 19 мај 2015